Zamów teraz i otrzymaj przesyłkę już w ,

KLIKNIJ ABY SPRAWDZIĆ NASZĄ OFERTĘ

O firmie Rybicki Moto Centrum

Firma Rybicki Moto Centrum zajmuje się sprzedażą części nowych, używanych, oryginalnych i zamiennych do czterokołowców lekkich oraz sprzedażą pojazdów na prawo jazdy kategorii L6E oraz L7E. Na rynku działamy od 2014 roku, natomiast od 2018 pod nazwą Rybicki Moto Centrum. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta, chętnie pomagamy klientom w doborze odpowiednich części oraz służymy pomocą w przypadku problemów technicznych z pojazdami.

.

Zaufało nam tysiące klientów o czym świadczą poniższe opinie klientów.

Aktualności

Bądź na bieżąco - obserwuj nas na Facebooku

Kliknij poniższy baner aby przejść do Facebooka, nie zapomnij nas zaobserwować!

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Zakupiłeś część która nie jest odpowiednia do Twojego pojazdu? Żaden problem, wystarczy wypełnić formularz zwrotu i odesłać część na adres nadawcy widoczny na paczce oraz paragonie lub fakturze. Zwrot pieniędzy otrzymasz najpóźniej po 5 dniach roboczych. Pamiętaj aby część którą zwracasz była nie używana oraz nie posiadała uszkodzeń. Warto zapytać sprzedawcę o dostępność części dla Twojego pojazdu, w takim przypadku prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Błyskawiczna wysyłka i dostawa

Zakupiony w sklepie towar do godziny 12 wysyłany jest jeszcze tego samego dnia kurierem. Części zawsze są starannie zapakowane i zabezpieczone do wysyłki. Wysłany towar zazwyczaj dostarczany jest następnego dnia roboczego. W przypadku opóźnienia dostawy przesyłki prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia przyczyny. Odbiór osobisty części do godziny 17 od poniedziałku do piątku, oraz do 13 w soboty pod adresem w zakładce kontakt.